Odwiedź nasze social media:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

O nas

PUSTELNIA

 

Jesteśmy czwórką kobiet, a każda jakby z innej bajki i choć wspólnie mamy już ponad 160 lat, to nasze głowy nadal pozostają rozczochrane od marzeń.

Fakt, długo przyszło nam wędrować - i jak to w życiu - bywało różnie: raz szłyśmy z wiatrem, a raz pod wiatr

Lecz nareszcie dotarłyśmy do PUSTELNI - miejsca bez drzwi i okien pośrodku zielonej ciszy, w której słychać śpiew ptaków. Tu pragniemy zapuszczać korzenie i rozkwitać kreacją, by każdego dnia przypominać Wam oraz samym sobie, że świat może być kolorowy… i dobry!

 

Kasia

Filolożka, nauczycielka, lektorka języka niemieckiego i polskiego
(w tym jako obcego), ale też handlowiec oraz członkini zarządu Fundacji Pustelnia. Po godzinach miłośniczka natury, wszelkich projektów typu hand made, jazdy konnej i psychologii.

Jeden z ulubionych cytatów:
“Musisz znaleźć miejsce wewnątrz siebie, gdzie nie ma nic niemożliwego” - Deepak Chopra

Magda

Absolwentka m.in. wydziału prawa, prowadzi zajęcia dla dzieci, specjalizując się w pracach z  wykorzystaniem drewna oraz surowców wtórnych. Kobieta, która uwielbia rękodzieło i przyrodę. Prowadziła wielokrotnie warsztaty dla dzieci i młodzieży o różnej tematyce.

Monika

Pedagożka specjalna, psychoterapeutka, instruktorka jogi dla dzieci, masażystka dźwiękiem, gra koncerty relaksacyjne na gongach i misach.  Z zamiłowania ceramiczka, tworzy własne prace i prowadzi ceramikę dla dzieci. Wielbicielka zwierząt, przyrody. Uwielbia pracę z dziećmi i kreację, przez długie lata prowadziła szkolny teatr.

Gosia

Filolożka, logistyk, członkini zarządu Fundacji Pustelnia.
Miłośniczka dobrej książki, zwolenniczka życia w zgodzie z naturą, idei eko-wiosek, odkrywania słowiańskich korzeni. Masażystka dźwiękiem, pracuje z instrumentami archaicznymi (misy, gongi), grywając m.in koncerty relaksacyjne. Uważa, że ważniejsze jest być, niż mieć.

Radio o Pustelni: